Szklarnie

Szklarnie

systemy szklarniowe

Uprawy szklarniowe są jedną z popularniejszych form upraw warzyw i owoców w naszym kraju. Elementami zraszającymi i kropelkowymi systemu nawadniania szklarni czy tunelów są:

  • linie kroplujące, które są rozprowadzane wzdłuż linii nasadzeń roślin,

  • kroplowniki indywidualne, które stosowane są do bezpośredniego nawadniania roślin doniczkowych,

  • mikrozraszazcze i zamgławiacze.

Ważną rolę odgrywa system filtracyjny, który chroni cały system przed zablokowaniem i usprawnia prawidłowe funkcjonowanie. Dlatego posiadamy szeroką gamę filtrów siatkowych, dyskowych, piaskowych. Ponadto w szklarniach stosuje się system nawożenia, który poprawia jakość uprawy. Oferujemy inżektorowe i proporcjonalne dozowniki nawozów, firmy Dosatron. Nasza firma oferuje projekt, dobór oraz montaż kompletnego i profesjonalnego systemu nawodnieniowego.

Oferta obejmuje profesjonalny sprzęt znanych na świecie firm nawodnieniowych. Są to m.in. Plastro, Tavlit, Dosatron, Jimten, DROP itd. Ponadto firma DROPPLANT jest producentem systemów nawadniających, produkujemy: rury PE, złączki do rur i linii kroplujących, zaworki, kroplowniki i wiele innych akcesoriów, które są niezbędne do stworzenia kompletnego systemu nawadniającego.

Więcej informacji w zakładce katalog oraz w naszym sklepie internetowym.