Sady

Sady

nawadnianie sadów

Uprawy sadownicze to wymagający typ upraw, dlatego oferujemy systemy nawodnieniowe, które znacznie poprawiają jakość danej plantacji.

W sadownictwie najczęściej stosowanym elementem nawodnieniowym są linie kroplujące, które położone wzdłuż linii posadzenia roślin nawadniają je docierając bezpośrednio do korzenia. W naszej ofercie proponujemy linie izraelskiej firmy PLASTRO, które znane na światowych rynkach słynną ze swej niezawodności. Posiadamy w ofercie linie kroplujące z kompensacją ciśnienia, z różnego typu kroplownikami o różnych wydajnościach i rozstawach.

Ponadto w sadach stosuje się mikrozraszanie, zraszanie podkoronowe, jak również zraszacze metalowe. Coraz bardziej popularnym systemem nawadniania w okresach przymrozkowych jest system antyprzymrozkowy, na który składają się profesjonalne zraszacze antyprzymrozkowe.

W systemie nawadniania sadów nie może też zabraknąć systemu filtracyjnego, który zabezpiecza system przed zablokowaniem i pomaga w efektywnym nawadnianiu roślin. Dlatego przygotowaliśmy dla naszych klientów szeroką ofertę filtrów dyskowych, siatkowych, piaskowych.

Posiadamy w ofercie również system odżelaziania wody, który w zależności od indywidualnych wymogów dobierany jest do systemu nawadniania.

Nasza firma oferuje projekt, dobór oraz montaż kompletnego i profesjonalnego systemu nawodnieniowego.

Oferta obejmuje profesjonalny sprzęt znanych na świecie firm nawodnieniowych. Są to m.in. Plastro, Tavlit, Dosatron, Cometal, DROP itd. Ponadto firma DROPPLANT jest producentem systemów nawadniających, produkujemy: rury PE, złączki do rur i linii kroplujących, zaworki, kroplowniki i wiele innych akcesoriów, które są niezbędne do stworzenia kompletnego systemu nawadniającego.