Ogrody

Ogrody

systemy nawadniania ogrodów

Każdy z nas spędza miłe chwile w ogrodzie pielęgnując zieleń, kwiaty, krzewy. Dlatego oferujemy naszym klientom automatyczne systemy nawodnieniowe, dzięki którym nasz ogród wygląda pięknie bez względu na to czy masz czas na jego podlewanie czy nie.

Podstawą takiego systemu są zraszacze wynurzane, które odpowiednio zakopane w ziemi, nie sprawiają żadnych problemów przy koszeniu trawnika i innych czynności wykonywanych w ogrodzie.

Ponadto aby rozprowadzić wodę na całym terenie ogrodu potrzebna jest sieć rur i linii kroplujących, połączonych ze sobą różnego typu złączkami, zaworkami itp.

Całość systemu jest połączona elektrozaworami, które na sygnał automatycznego sterownika otwierają poszczególne sekcje i nawadniają teren. Ponadto system wyposażony jest w czujnik deszczu, dzięki któremu nie musimy martwić się o wyłączanie systemu w momencie opadów deszczu. Czujnik wraz ze sterownikiem wyłączą system za nas.

Nasza firma oferuje projekt, dobór oraz montaż kompletnego i profesjonalnego systemu nawodnieniowego.

Oferta obejmuje profesjonalny sprzęt znanych na świecie firm nawodnieniowych. Są to m.in. Rain Bird, K-Rain, Orbit. Ponadto firma DROPPLANT jest producentem systemów nawadniających, produkujemy: rury PE, złączki do rur i linii kroplujących, zaworki, kroplowniki i wiele innych akcesoriów, które są niezbędne do stworzenia kompletnego systemu nawadniającego.

Więcej informacji w zakładce katalog oraz w naszym sklepie internetowym.